Сторінка:Любченко П. П. Про завдання перевиборів Рад. 1934.pdf/36

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

обговорила питання про заходи по упорядкуванню санітарного стану станції і як треба обслуговувати пасажирів.

Чому я навожу цей факт? Тому, що коли ЦК ВКП(б) було поставлено питання про поліпшення роботи залізничного транспорту, то деякі керівники міськрад не знали, як їм включитись в роботу залізниці. А ось вам сільська рада підійшла близько до залізничної станції, поставивши конкретне питання про стан станції і обслуговування пасажирів.

Нам треба виборчу кампанію організувати так, щоб в ній було забезпечено більшовицький провід і перше місце в ній повинні посісти активісти-ударники. Для кожного робітника й колгоспника ясно, що в країні Рад почесне місце належить тим, хто активно бореться за побудову соціалізму.

Оборона країни — важливіше завдання рад.

Хочу зупинитися на останньому питанні — на питанні оборони нашої батьківщини, що є першочерговим завданням рад міських і сільських, і що ще з більшою силою буде стояти перед радами, які будуть, обрані.

Цілому світу відомо і всі визнають, за винятком тих, хто готує нову війну, за винятком тих, хто як загарбник поглядає на землю нашого великого Союзу, що програма нашої партії, програма пролетарської диктатури включає боротьбу за мир. Цілому світу відомо, що Радянський Союз є могутній фактор забезпечення миру. Тов. Сталін не раз заявляв, що ми чужої землі не займаємо, але й своєї, ні одної пяді своєї землі нікому не віддамо.

В капіталістичному світі останнього часу активізуються сили, що хотять розв'язати війну. Цими силами насамперед з'являється німецький фашизм і імперіалістична Японія. Якраз ці дві країни найбільш зазирають на територію Радянського Союзу. Японцям страшенно хотілось би загарбати Далекосхідний край. Німецькі фашисти мріють про реставрацію капіталізму на Україні.