Сторінка:Любченко П. П. Про завдання перевиборів Рад. 1934.pdf/38

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

протиповітряної оборони, хемічної війни, питання організованості тилу — стоїть як одне з важливіших питань; Країна Рад повинна мати такі резерви, які в стані були б, коли то треба буде, володіти всією сучасною військовою технікою.

Отже, всі міські й сільські ради повинні працювати над зміцненням обороноспроможності нашої країни, поширенням військових знань.

Міські й сільські ради повинні дбати про шляхи, допомогати ТСО-Авіахему, організаціям Червоного Хреста.

Виборці — робітники, колгоспники, трудяща інтелігенція, вся радянська грамадськість — пред'являє вимоги тим, кого вони будуть посилати до рад — працювати якнайкраще над зміцненням обороноспроможності країни, над поширенням військових знань, над військовим вихованням не тільки молоді, але й дорослих робітників і колгоспників. Ми повинні, провадячи активну політику миру, перетворити першу в світі країну рад, — а вона покищо одна, — на таку фортецю, об яку поламають зуби ті, хто спробує напасти на нас. «Мрійникам» про буржуазну колоніальну Україну, охочим «прогулятися» зі зброєю до Києва, треба пам'ятати, що вони дістануть таку відповідь, коли до Києва не дійдуть, а назад навряд чи повернутися зможуть (гучні оплески).

Такі ті завдання, що стоять перед радами, що стоять перед більшовиками, робітниками і колгоспниками в цю виборчу кампанію. Завдання великі, завдання почесні.

Відповідно до цих завдань нам треба по-бойовому, на високому політичному тонусі провести перевиборчу кампанію.

Більшовики Києва повинні і безумовно будуть вести перед.

Більшовицька організація м. Києва, міськрада за проводом міськкому, за проводом обкому, за безпосереднім проводом випробуваного більшовика Павла Петровича Постишева, покажуть, як треба організовувати перевиборчу кампанію, як треба по-більшовицькому розгортати соціалістичне будівництво (бурхливі оплески).