Сторінка:Стенограма засідання Ради національної безпеки і оборони України від 28 лютого 2014 року.djvu/7

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана
10


ТУРЧИНОВ О.В.

Зрозуміла ситуація. Будь ласка, - Міністерство оборони.


ТЕНЮХ І.Й.

Шановний Олександре Валентиновичу, шановні колеги! Під прикриттям навчання збройних сил Російської Федерації відбувається концентрація російських військ вздовж всього україно-російського кордону.

їх мета - не просто демонстрація сил, але реальна підготовка до вторгнення на нашу територію: перехід і виконання бойових завдань. На Київському, Харківському і Донецькому напрямках вже сконцентровано 38 тисяч осіб, 761 одиниця збройної танкової техніки, 2200 броньованих машин, 720 артилерійських систем та систем залпового вогню, також до 40 ударних вертольотів і 90 вертольотів бойового забезпечення, та 90 літаків штурмової авіації. В акваторії Чорного моря на бойове чергування вийшло 80 військових кораблів РФ.

Друге. Сьогодні відбулась розмова Командуючого військово-морськими силами з Командуючим Чорноморським флотом, який в прямій розмові сказав, ніби це - дружня розмова: "Я не маю повноважень з Вами вести переговори, але скажу наступне. Ми підемо до кінця, - це перше. Друге. Всі війська приведені в повну бойову готовність. Третє, якщо ви нам не будете протистояти, то крові не буде і все обійдеться мирно", - тобто ратував за повну здачу і капітуляцію та перехід на бік РФ.

Ті, хто захоплює об'єкти в Криму, це - спецназ, який пройшов бойовий вишкіл у гарячих точках Росії.

Наші дії: з метою відповідного реагування на загрози прошу, шановний Олександре Валентиновичу, дозволу привести наші Збройні Сили у бойову готовність "ПОВНА". А також у випадку вторгнення,