Сторінка:Тимчасовий Закон Ради Міністрів від 1.8.1918 «Про верховне управління Державою..».djvu/3

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


визначеного ПАНОМ ГЕТЬМАНОМ,або зложення цим Правителем в себе уповноважень,в Колегію вступає його заступник /ст.4 / На випадок же смерти або тяжкої хвороби прочих Верховних Правителів,або зложення ними своїх уповноважень,заступники їх вибіраються в порядкові,встановленному в ст.7 цього закону.

I4. На випадок смерти,або тяжкої хвороби котрого з наступників Верховних Правителів,новий його заступник негайно вибіраеться в порядкові ст.7 цього закону,при чому вибори робляться або Державним Сенатом,як що вибув з Колегії обібраний ним заступник,або Радою Міністрів в иншіх випадках.

I5. Про ветуплення кожного заступника до Колегії Державний Сенат незабаром оповіщає до загального відома,але заступники вступають до Колегії негайно не дожидаючись цього оповіщення.

I6. При виїзді по-за межи Держави ПАН ГЕТЬМАН,як-що знайде потрібним, передає на час своєї відсутности управління Державою Колегії з трьох осіб,з яких одну визначає сам ПАН ГЕТЬМАН,а два иншіх вибіраються в порядкові.зазначеному в ст.7 цього закону,-


ГОЛОВА РАДИ МІНІСТРІВ /підпис/


ДЕРЖАВНИЙ СЕКРЕТАРЬ /підпис/


На другий сторінці в семндацяті зверху строці в 6 креслено слово „або“ і замінено словом „в купі“, крім той в тій-же строці слово „буде“ замінено словом „владою“ цьому виправленю вірити вирішити. /підпис/