Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/2

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


ської, Пархомівської, Розсохуватської, Слободищенської і Хрінівської - Іллінецького району.

4. Жмеринський район /центр - м.Жмеринка/ в складі селища міського типу Шаргород, сільрад Жмеринського і Шаргородського районів.

5. Калинівський район /центр - смт Калинівка/ в складі селищ міського типу Калинівка і Літин, сільрад Калинівського і Літинського районів та Бохоницької, Краснянської, Лаврівської, Майданської, Медвежо-Вушківської, Мізяківсько-Хуторянської, Некрасовської, Пироговської, Сосонської, Стадницької, Стрижавської, Тяжилівської, Широкогребельської, Шкуринецької і Якушинецької - Вінницького району.

6. Козятинський район /центр - м.Козятин/ в складі сільрад Козятинського і Комсомольського районів.

7. Крижопільський район /центр - смт Крижопіль/ в складі селищ міського типу Крижопіль, Піщанка і Томашпіль, сільрад Крижопільського, Піщанського і Томашпільського районів.

8. Липовецький район /центр - смт Липовець/ в складі селищ міського типу Іллінці і Липовець, сільрад Липовецького і Оратівського районів та Козинецької і Сиваковецької - Вінницького району, Бабинської, Варварівської, Василівської, Голицької, Джулинівської, Жорницької, Красненьківської, Тягунської, Яблуновицької і Якубівської - Іллінецького району.

9. Могилів-Подільський район /центр - м.Могилів-Подільський/ в складі селища міського типу Ямпіль, сільрад Могилів-Подільського, Чернівецького і Ямпільського районів.

10. Немирівський район /центр - смт Немирів/ в складі селищ міського типу Вороновиця, Немирів і Ситківці, сільрад Немирівського і Тиврівського районів та Великокрушлинецької, Вінницько-Хуторянської, Гавришівської, Гуменської, Іванівської, Ільківської, Комарівської, Луко-Мелешківської, Малокрушлинецької, Олександрівської, Оленівської, Парпуровецької,