Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/3

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


Писарівської, Селищенської, Сокиринецької, Степанівської і Яришівської - Вінницького району, Вищекропивнянської, Джуринецької, Мельниківської, Ометинецької, Райгородської і Юрковецької - Брацлавського району.

11. Погребищенський район /центр - смт Погребище/ в складі селища міського типу Погребище, сільрад Погребищенського і Плисківського районів.

12. Тульчинський район /центр - м.Тульчин/ в складі селищ міського типу Брацлав, Тростянець і Шпиків, сільрад Тульчинського і Шпиківського районів та Бортницької, Вишковецької, Вовчоцької, Грабовецької, Зяньковецької, Коржівської, Марксівської, Салинецької, Скрицької, Слобідської і Чуківської - Брацлавського району, Ілляшівської, Капустянської, Ладижинської, Летківської, Олександрівської, Оляницької, Савинецької і Четвертинівської - Тростянецького району.

13. Хмільницький район /центр - м.Хмільник/ в складі міста Хмільник, сільрад Хмільницького і Уланівського районів.

по Волинській області

1. Володимир-Волинський район /центр - м.Володимир-Волинський/ в складі міст Володимир-Волинський і Устилуг, селищ міського типу Іваничі і Локачі, сільрад Володимир-Волинського району та Війницької, Дорогиничівської, Кисилинської, Луковичівської, Марковичівської, Твориничівської і Холопичівської - Локачинського району, Бужанківської, Грибовицької, Грядівської, Древинівської, Заболотцівської, Заставненської, Литовезької, Лудинської, Менчичівської, Мовниківської, Поромівської, Рогожанівської і Старолішнянської - Нововолинського району, Маковичівської і Мокрецької - Турійського району.