Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/4

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


2. Горохівський район /центр - м.Горохів/ в складі міст Берестечко і Горохів, селищ міського типу Мар'янівка і Сенкевичівка, сільрад Горохівського району та Бубнівської, Конюхівської, Кутівської, Свинюхівської і Старозагорівської - Локачинського району, Лаврівської, Несвічівської, Радомишльської і Чаруківської - Луцького району, Жашковичівської, Завидівської, Милятинської, Павлівської, Переславичівської, Радовичівської і Риковичівської - Нововолинського району, Бережанківської, Воютинської і Скірченської - Торчинського району.

3. Камінь-Каширський район /центр - м.Камінь-Каширський/ в складі міста Камінь-Каширський, селищ міського типу Заболоття, Любешів і Ратне, сільрад Камінь-Каширського, Любешівського і Ратнівського районів та Глухівської і Синівської - Старовижівського району.

4. Ківерцівський район /центр - м.Ківерці/ в складі міста Ківерці, селищ міського типу Колки, Маневичі, Олика і Цумань, сільрад Ківерцівського, Колківського і Цуманського районів та Лищенської, Підгайцівської, Піддубцівської і Романівської - Луцького району, Великоведмезької, Великояблуньківської, Карасинської, Костюхнівської, Куклинської, Лишнівської, Лісівської, Маневицької, Новорудської, Троянівської і Цмінівської - Маневицького району.

5. Ковельський район /центр - м.Ковель/ в складі селища міського типу Турійськ, сільрад Білашівської, Білинської, Грабівської, Довгоносівської, Доротищенської, Дрозднівської, Дубівської, Журавлинської, Зарічанської, Колодяжненської, Любитівської, Мощенської, Облапської, Радошинської, Солов'ївської, Старокошарівської і Уховецької - Ковельського району, Козлинівської, Ломачанківської, Озерненської, Пісочненської, Поворської і Ситовичівської - Маневицького району, Мизівської, Сереховичівської і Смідинської - Старовижівського району, Боблівської, Клюської, Кульчинської, Купичівської, Миляновичівської, Новодвірської, Ружинської, Соловичівської і Туличівської - Турійського району.