Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/5

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


6. Любомльський район /центр - м.Любомль/ в складі міста Любомль, селищ міського типу Головне, Луків, Стара Вижівка і Шацьк, сільрад Любомльського і Шацького районів та Буцинської, Дубечненської, Кримненської, Любохинівської, Нововижвівської, Пісочненської, Руднянської, Сідлищенської і Старогутівської - Старовижівського району, Перевалівської - Турійського району.

7. Рожищенський район /центр - смт Рожище/ в складі селищ міського типу Голоби, Рожище і Торчин, сільрад Рожищенського району та Велицької, Мельницької, Новомосирської і Поповичівської - Ковельського району, Баївської, Боголюбської, Боратинської, Заборольської, Коршовецької, Милушівської, Ратнівської і Сирниківської - Луцького району, Підрізької - Маневицького району, Береської, Буянівської, Городинівської, Затурцівської, Одерадівської, Садівської, Семеринської, Хорохоринської і Шепельської - Торчинського району.

по Дніпропетровській області

1. Апостолівський район /центр - м.Апостолове/ в складі міста Апостолове, селищ міського типу Миколаївка і Широке, сільрад Апостолівського району та Андріївської, Запорізької, Зеленобалківської, Новоселівської, Олександрівської, Червонівської і Шестірнянської - Широківського району.

2. Васильківський район /центр - смт Васильківка/ в складі селищ міського типу Васильківка і Покровське, сільрад Васильківського і Покровського районів.

3. Криничанський район /центр - смт Кринички/ в складі селищ міського типу Аули, Кринички і Щорськ, сільрад Криничанського і Щорського районів.

4. Нікопольський район /центр - м.Нікополь/ в складі селищ міського типу Томаківка і Червоногригорівка, сільрад Нікопольського і Томаківського районів.