Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/6

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


5. Новомосковський район /центр - м.Новомосковськ/ в складі селищ міського типу Гвардійське, Перещепине і Підгородне, сільрад Новомосковського району /за винятком Дерезуватської/ та Бузівської, Личківської, Мар'ївської, Очеретуватської і Поливанівської - Магдалинівського району, Багатчанської, Василівської, Голубівської, Михайлівської, Новостепанівської і Попасненської - Перещепинського району.

6. Павлоградський район /центр - м.Павлоград/ в складі селища міського тішу Юр'ївка, сільрад Павлоградського району /за винятком Зайцівської/ та Керносівської, Олександрівської, Олексіївської і Чернявщинської - Перещепинського району, Дмитрівської - Петропавлівського району.

7. Петропавлівський район /центр - смт Петропавлівка/ в складі селищ міського типу Демурине, Межова і Петропавлівка, сільрад Петропавлівського /за винятком Дмитрівської/ і Межівського районів.

8. П'ятихатський район /центр - м.П'ятихатки/ в складі міста П'ятихатки, селищ міського типу Вишневе і Лихівка, сільрад П'ятихатського /за винятком Недайводської і Петриківської/ і Верхньодніпровського районів.

9. Синельниківський район /центр - Синельникове/ в складі селищ міського типу Іларіонове, Письменне, Роздори і Славгород, сільрад Синельниківського району та Дерезуватської - Новомосковського району, Зайцівської - Павлоградського району.

10. Солонянський район /центр - смт Солоне/ в склад селищ міського типу Новопокровка і Солоне, сільрад Солонянського і Новопокровського районів.

11. Софіївський район /центр - смт Софіївка/ в складі селищ міського типу Софіївка і Христофорівка, сільрад Софіївського району та Недайводської і Петриківської - П'ятихатського району, Кіровської, Лозуватської, Софіївської і Чкаловської - Широківського району, Глеюватської - Криворізької міськради.