Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/7

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


12. Царичанський район /центр - смт Царичанка/ в складі селищ міського типу Курилівка, Магдалинівка, Миколаївка, Петриківка і Царичанка, сільрад Царичанського і Петриківського районів та Гупалівської, Дмухайлівської, Жданівської, Заплавської, Котовської, Новопетрівської, Топчинської і Шевченківської - Магдалинівського району.

по Донецькій області

1. Амвросіївський район /центр - м.Амвросіївка/ в складі міста Амвросіївка, селищ міського типу Войковський, Кутейникове і Новоамвросіївське, сільрад Амвросіївського, Сніжнянського, Харцизького і Шахтарського районів та Грабівської - Чистяківської міськради.

2. Артемівський район /центр - м.Артемівськ/ в складі селищ міського типу Корсунь і Луганське, сільрад Дзержинського і Костянтинівського районів та Володимирівської, Григорівської, Зайцівської, Клинівської, Кодемської, Красненської, Оріхово-Василівської, Парасковіївської і Покровської - Артемівського району, Кодемської - Горлівської міськради, Калинівської і Новогригорівської - Дебальцівської міськради, Малоорлівської - Єнакіївської міськради.

З. Великоновосілківський район /центр - с.Велика Новосілка/ в складі сільрад Великоновосілківського району та Новоукраїнської - Мар'їнського району, Андріївської, Красненської, Новотроїцької, Пустинської і Срібненської - Селидівського району.

4. Волноваський район /центр - м.Волноваха/ в складі міста Волноваха, селищ міського типу Благодатне, Ольгинка і Старобешеве, сільрад Волноваського району /за винятком Анадольської, Андріївської, Краснівської, Старобешівського району /за винятком Обільненської/ та Старогнатівської і Староласпинської - Тельманівського району.