Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/8

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


5. Володарський район /центр - с.Володарське/ в складі селища міського типу Старий Крим, сільрад Володарського і Першотравневого районів та Анадольської і Краснівської - Волноваського району, Іллічівської - Ждановської міськради.

6. Красноармійський район /центр - м.Красноармійськ/ в складі сільрад Красноармійського, Добропільського і Олександрівського районів.

7. Мар'їнський район /центр - смт Мар'їнка/ в складі селищ міського типу Мар'їнка, Олександринка, Олександрівка, Оленівка, Роя, Скотувата і Старомихайлівка, сільрад Мар'їнського /за винятком Новоукраїнської/ і Авдіївського районів та Андріївської - Волноваського району, Галицинівської, Михайлівської і Новоселидівської - Селидівського району, Обільненської - Старобешівського району.

8. Новоазовський район /центр - смт Новоазовське/ в складі селищ міського типу Андріївка, Новоазовське, Приморське, Сєдова і Талаківка, сільрад Новоазовського і Тельманівського /за винятком Старогнатівської і Староласпинської/ районів та Виноградівської - Жданівської міськради.

9. Слов'янський район /центр - м.Слов'янськ/ в складі селищ міського типу Андріївка, Белбасівка, Дробищеве, Кірова, Новоселівка, Райгородок, Черкаське, Ямпіль і Яррова, сільрад Слов'янського і Краснолиманського районів та Василівської, Васюківської, Верхньокам'янської, Званівської, Різниківської і Роздолівської - Артемівського району, Новогригорівської - Дружківської міськради, Андріївської, Дмитрівської, Михайлівської, Сергіївської і Староварварівської - Краматорської міськради.

по Житомирській області

1. Бердичівський район /центр - м.Бердичів/ в складі селищ міського типу Великі Коровинці, Гришківці, Іванопіль,