Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/9

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


Червоне і Чуднів, сільрад Бердичівського і Чуднівського районів та Антопільської, Великомошковецької, Глиновецької, Городківської, Каменівської, Крилівської, Маломошковецької і Нехворощанської - Андрушівського району, Глибочанської і Руднє-Городищенської - Житомирського району.

2. Дзержинський район /центр - смт Дзержинськ/ в складі селищ міського типу Дзержинськ, Любар і Миропіль, сільрад Дзержинського і Любарського районів та Вільшанської, Лісівської і Мар'янівської - Баранівського району.

3. Ємільчинський район /центр - смт Ємільчине/ в складі селища міського типу Ємільчине, сільрад Ємільчинського і Барашівського районів та Кошелівської, Пулино-Гутянської і Теньківської - Червоноармійського району.

4. Коростенський район /центр - м.Коростень/ в складі селища міського типу Чоповичі, сільрад Коростенського району та Барвінківської, Буківської, Владівської, Головківської, Йосипівської, Мединівської, Скуратівської, Устинівської і Чоповицької - Малинського району, Берестовецької, Дідковицької, Обиходівської і Сарновицької - Народицького району.

5. Коростишівський район /центр - м.Коростишів/ в складі міста Коростишів, сільрад Коростишівського /за винятком Слобідської/, Житомирського /за винятком Глибочанської і Руднє-Городищенської/ і Брусилівського районів.

6. Малинський район /центр - м.Малин/ в складі міста Малин, сільрад Радомишльського району /за винятком Торчинської/ та Будо-Вороб'ївської, Вишівської, Ворсівської, Горинської/, Дібрівської, Любовицької, Макалевицької, Малинівської, Недашківської, Нововороб'ївської, Пиріжківської, Рутвянської, Слобідської і Української - Малинського району.