Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/10

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


7. Новоград-Волинський район /центр - м.Новоград-Волинський/ в складі селища міського типу Першотравенськ, сільрад Новоград-Волинського і Баранівського /за винятком Вільшанської, Лісівської і Мар'янівської/ районів та Андріївської, Великолугівської, В'юнківської, Курненської, Мартинівської, Новозаводської, Очеретянської, Стрибізької і Червоноармійської - Червоноармійського району.

8. Овруцький район /центр - м.Овруч/ в складі міста Овруч, селища міського типу Народичі, сільрад Овруцького і Словечанського районів та Базарської, Болотницької, Великокліщівської, В'язівської, Голубиєвицької, Гуто-Мар'ятинської, Давидківської, Довголіської, Закусилівської, Калинівської, Ласківської, Любарської, Малокліщівської, Маломіньківської, Межиліської, Новодорогинської, Норинцівської, Селецької, Стародорогинської і Христинівської - Народицького району.

9. Олевський район /центр - смт Олевськ/ в складі селища міського типу Олевськ, сільрад Олевського і Лугинського районів.

10. Попільнянський район /центр - смт Попільня/ в складі селищ міського типу Андрушівка, Корнин, Попільня і Ружин, сільрад Попільнянського і Ружинського районів та Бровківської, Вербівської, Волицької, Волосівської, Гальчинської, Забарської, Зарубинецької, Іванківської, Іваницької, Лебединецької, Міньковецької, Мостівської, Павелківської, Старокотельнянської, Степківської і Яроповицької - Андрушівського району.

11. Черняхівський район /центр - смт Черняхів/ в складі селища міського типу Черняхів, сільрад Черняхівського і Володарсько-Волинського районів та Слобідської - Коростишівського району, Торчинської - Радомишльського району, Бабичівської і Колодіївської - Червоноармійського району.