Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/11

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


по Закарпатській області

1. Берегівський район /центр - м.Берегове/ в складі міст Берегове і Виноградів, селищ міського типу Вилок, Іршава і Королеве, сільрад Берегівського, Виноградівського та Іршавського районів.

2. Мукачівський район /центр - м.Мукачеве/ в складі міста Свалява, селищ міського типу Воловець і Чинадієве, сільрад Мукачівського, Воловецького і Свалявського районів.

3. Перечинський район /центр - смт Перечин/ в складі селищ міського типу Великий Березний і Перечин, сільрад Перечинського, Великоберезнянського і Ужгородського районів.

4. Тячівський район /центр - м.Тячів/ в складі міст Рахів і Тячів, селищ міського типу Буштина, Великий Бичків, Солотвина, Тересва, Усть-Чорна і Ясіня, сільрад Тячівського і Рахівського районів.

5. Хустський район /центр - м.Хуст/ в складі міста Хуст, селища міського типу Міжгір'я, сільрад Хустського і Міжгірського районів.

по Запорізькій області

1. Бердянський район /центр - м.Бердянськ/ в складі селищ міського типу Андріївка і Ногайськ, сільрад Бердянського, Андріївського /за винятком Берестівської/ і Приморського районів.

2. Василівський район /центр - м.Василівка/ в складі міста Кам'янка-Дніпровська, сільрад Василівського, Великобілозерського і Кам'янсько-Дніпровського районів.

3. Куйбишевський район /центр - смт Куйбишеве/ в складі селищ міського типу Комиш-Зоря, Куйбишеве і Розівка, сільрад Куйбишевського і Розівського районів та Берестівської - Андріївського району.