Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/12

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


4. Мелітопольський район /центр - м.Мелітополь/ в складі селища міського типу Якимівка, сільрад Мелітопольського і Якимівського районів.

5. Михайлівський район /центр - с.Михайлівка/ в складі селищ міського типу Веселе і Пришиб, сільрад Михайлівського і Веселівського районів.

6. Оріхівський район /центр - м.Оріхів/ в складі міста Оріхів, селищ міського типу Комишуваха, Новомиколаївка і Тернувате, сільрад Оріхівського і Новомиколаївського /за винятком Веселогаївської і Новоіванківської/ районів та Копанівської, Новоіванівської, Новотроїцької і Оленівської - Комишуваського району.

7. Пологський район /центр - м.Пологи/ в складі міста Гуляйполе, селища міського типу Шевченкове Друге, сільрад Пологського і Гуляйпільського районів.

8. Приазовський район /центр - смт Приазовське/ в складі селищ міського типу Нововасилівка і Приазовське, сільрад Приазовського і Нововасилівського районів.

9. Токмацький район /центр - м.Токмак/ в складі селища міського типу Чернігівка, сільрад Великотокмацького і Чернігівського районів.

10. Червоноармійський район /центр - смт Червоноармійське/ в складі селищ міського типу Балабине, Кушугум, Малокатеринівка і Червоноармійське, сільрад Червоноармійського і Верхньохортицького районів та Григорівської, Наталівської і Новоолександрівської - Комишуваського району, Веселогаївської і Новоіванківської - Новомиколаївського району.