Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/13

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


по Івано-Франківській області

1. Богородчанський район /центр - смт Богородчани/ в складі міста Надвірна, селищ міського типу Битків, Богородчани, Ворохта, Ділятин, Лисець, Солотвин, Тисмениця і Яремча, сільрад Богородчанського, Лисецького, Надвірнянського, Тисменицького і Яремчанського районів та Волосівської, Гаврилівської, Камінської, Краснянської, Парищенської, Переріслянської і Цуцулівської - Ланчинського району.

2. Галицький район /центр - м.Галич/ в складі міст Галич і Рогатин, селищ міського типу Більшівці, Букачівці, Бурштин і Жовтень, сільрад Галицького, Більшівцівського, Бурштинського і Рогатинського районів.

3. Городенківський район /центр - м.Городенка/ в складі міст Городенка, Снятин і Тлумач, селищ міського типу Гвіздець, Обертин і Чернелиця, сільрад Городенківського, Гвіздецького, Обертинського, Снятинського і Тлумацького районів та Бортниківської, Грушківської і Королівської - Отинянського району.

4. Калуський район /центр - м.Калуш/ в складі міст Болехів, Долина і Калуш, селищ міського типу Брошнів-Осада, Вигода, Войнилів, Перегінське і Рожнятів, сільрад Калуського, Болехівського, Войнилівського, Долинського і Рожнятівського районів.

5. Коломийський район /центр - м.Коломия/ в складі селищ міського типу Заболотів, Ланчин, Отиня і Печеніжин, сільрад Коломийського /за винятком Гірської і Грецької/, Отинянського /за винятком Бортниківської, Грушківської і Королівської/ і Заболотівського районів та Боднарівської, Саджавської, Середньомайданської і Товмачицької - Ланчинського району, Великоключівської, Верхньовербізької, Кийданецької, Малоключівської, Марківської, Мишинської, Молодятинської, Новомарківської і Слобідської - Яблунівського району.