Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/14

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


6. Косівський район /центр - м.Косів/ в складі міста Косів, сільрад Косівського /за винятком Бабинської, Білоберезької, Снідавської і Соколівської/ і Жаб'ївського /за винятком Гринявської, Зеленської, Криворівнянської і Пробійнівської/ районів та Гірської і Трацької - Коломийського району, Бане-Березівської, Верхньоберезівської, Середньоберезівської і Стопчатівської - Яблунівського району.

по Київській області

1. Білоцерківський район /центр - м.Біла Церква/ в складі селища міського типу Узин, сільрад Білоцерківського, Сквирського і Узинського районів.

2. Бориспільський район /центр - м.Бориспіль/ в складі міста Бориспіль, сільрад Бориспільського і Броварського районів.

3. Васильківський район /центр - м.Васильків/ в складі селища міського типу Гребінки, сільрад Васильківського, Гребінківського і Фастівського районів.

4. Іванківський район /центр - смт Іванків/ в складі селища міського типу Іванків, сільрад Іванківського району та Богданівської, Вахівської, Ровівської, Руднє-Димерської, Соснівської і Сухолучанської - Димерського району, Вовчківської, Залищанської, Красятицької, Стещинської і Шкнівської - Поліського району.

5. Кагарлицький район /центр - смт Кагарлик/ в складі селищ міського типу Кагарлик і Обухів, сільрад Кагарлицького, Обухівського, Ржищівського і Старченківського районів.

6. Києво-Святошинський район /центр - м.Київ/ в складі сільрад Києво-Святошинського і Вищедубечанського районів та Абрамівської, Гаврилівської, Демидівської, Катюжанської, Козаровицької, Литвинівської, Лютізької, Синяківської, Старопетрівської, Толокунської і Ясногородської - Димерського району.