Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/15

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


7. Макарівський район /центр - смт Макарів/ в складі селищ міського типу Бородянка і Макарів, сільрад Макарівського і Бородянського районів.

8. Переяслав-Хмельницький район /центр - м.Переяслав-Хмельницький/ в складі селищ міського типу Баришівка і Березань, сільрад Переяслав-Хмельницького і Баришівського районів та Малосупоївської, Семенівської і Хмельовицької - Березанського району.

9. Таращанський район /центр - м.Тараща/ в складі міста Тараща, селища міського типу Рокитне, сільрад Таращанського, Богуславського і Рокитнянського районів.

10. Тетіївський район /центр - смт Тетіїв/ в складі селищ міського типу Володарка, Ставище і Тетіїв, сільрад Тетіївського, Володарського і Ставищенського районів.

11. Чорнобильський район /центр - м.Чорнобиль/ в складі міста Чорнобиль, сільрад Чорнобильського і Поліського /за винятком Вовчківської, Залишанської, Красятицької, Стещинської і Шкнівської/ районів.

12. Яготинський район /центр - м.Яготин/ в складі міста Яготин, селища міського типу Згурівка, сільрад Яготинського, Березанського /за винятком Малосупоївської, Семенівської і Хмельовицької/ і Згурівського районів.

по Кіровоградській області

1. Бобринецький район /центр - м.Бобринець/ в складі міста Бобринець, сільрад Бобринецького району та Долинівської, Лозуватської, Петрівської і Софіївської - Компаніївського району, Павлогірківської - Рівнянського району, Ганно-Требинівської і Суддівської - Устинівського району.

2. Добровеличківський район /центр - смт Добровеличківка/ в складі селища міського типу Добровеличківка, сільрад Вільшанського району, Дружелюбівської, Липнязької, Ново-