Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/16

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


лутківської, Новостанкуватської, Тишківської, Троянівської, Федорівської і Юр'івської - Добровеличківського району, Глинянської, Гнатівської, Любомирської, Олексіївської, Перчунівської і Піщанобрідської - Новоукраінського району.

3. Долинський район /центр - м.Долинська/ в складі міста Долинська, сільрад Долинського /за винятком Братолюбівської, Варварівської і Кіровської/ і Устинівського /за винятком Ганно-Теребинівської і Седнівської/ районів та Вершино-Кам'янської, Інгуло-Кам'янської, Куцівської, Новгородківської і Новоандріївської - Новгородківського району.

4. Кіровоградський район /центр - м.Кіровоград/ в складі селища міського типу Лелеківка, сільрад Кіровоградського району та Гарманівської, Губівської, Зеленівської, Компаніївської, Нечаївської і Федосіївської - Компаніївського району, Покровської і Тарасівської - Новгородківського району, Іванівської - Рівнянського району.

5. Кремгесівський район /центр - м.Кремгес/ в складі селища міського типу Павлиш, сільрад Новогеоргіївського і Онуфріївського районів та Косівської і Костянтинівської - Олександрійського району.

6. Маловисківський район /центр - м.Мала Виска/ в складі міста Мала Виска, селища міського типу Капітанівка, сільрад Маловисківського /за винятком Злинської і Плетенеташлицької/ і Новомиргородського районів та Жовтневої, Кіровської, Ленінської, Первомайської, Петроострівської і Хмелівської - Хмелівського району.

7. Новоархангельський район /центр - смт Новоархангельськ/ в складі селища міського тилу Новоархангельськ, сільрад Новоархангельського району та Журавлинської, Копенкуватської, Лебединської, Перегонівської, Плоско-Забузької, Покотилівської і Троянівської - Голованівського району, Раївської, Марківської, Мартинівської і Олександрівської -