Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/17

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


Добровеличківського району, Березівської, Іванівської, Нововознесенської і Якимівської - Хмелівського району.

8. Новоукраїнський район /центр - м.Новоукраїнка/ в складі міста Новоукраїнка, сільрад Рівнянського району /за винятком Іванівської і Павлогірківської/ та Комишуватської, Малопомічнянської, Миколаївської, Новоєгорівської, Новомиколаївської, Новоолександрівської, Помічнянської і Сотницько-Балківської - Новоукраїнського району, Злинської і Плетенеташлицької - Маловисківського району, Глодоської і Перлівської - Хмелівського району.

9. Олександрівський район /центр - смт Олександрівка/ в складі селищ міського типу Знам'янка Друга, Єлизаветградка і Олександрівка, сільрад Олександрівського і Знам'янського районів.

10. Олександрійський район /центр - м.Олександрія/ в складі селища міського типу Нова Прага, сільрад Олександрійського /за винятком Косівської і Костянтинівської/ і Новопразького /за винятком Дубівської/ районів.

11. Петрівський район /центр - с.Петрове/ в складі сільрад Петрівського району та Братолюбівської, Варварівської і Кіровської - Долинського району, Верблюзької і Спасівської - Новгородківського району, Дубівської - Новопразького району.

12. Ульяновський район /центр - смт Ульяновка/ в складі селищ міського типу Голованівськ, Салькове і Ульяновка, сільрад Ульяновського і Гайворонського районів та Грузької, Ємилівської, Капітанської, Клинівської, Красногірської, Липовеньківської, Межирічківської, Надеждівської, Розкішненської, Сварнівської, Семидубівської і Шепилівської - Голованівського району.