Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/18

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


по Кримській області

1. Алуштинський район /центр - м.Алушта/ в складі міста Алушта, селища міського типу Щебетівка, сільрад Алуштинського і Судацького районів та Насипнівської - Феодосійської міськради.

2. Бахчисарайський район /центр - м.Бахчисарай/ в складі міста Бахчисарай, селищ міського типу Гвардійське, Куйбишеве і Поштове, сільрад Бахчисарайського, Сімферопольського /за винятком Донської, Литвиненківської і Мазанської/ і Куйбишевського районів та Кольчугинської - Сакського району.

3. Білогірський район /центр - м.Білогірськ/ в складі міста Білогірськ, селища міського типу Зуя, сільрад Білогірського району та Золотополенської, Ізюмівської і Привітненської - Кіровського району, Донської, Литвиненківської і Мазанської - Сімферопольського району.

4. Джанкойський район /центр - м.Джанкой/ в складі селища міського типу Азовське, сільрад Джанкойського і Азовського районів.

5. Євпаторійський район /центр - м.Євпаторія/ в складі селища міського типу Новоселівське, сільрад Євпаторійського і Сакського /за винятком Кольчугинської/ районів та Кормівської і Сусанінської - Первомайського району.

6. Красногвардійський район /центр - смт Красногвардійське/ в складі Селищ селищ міського типу Красногвардійське і Октябрське, сільрад Красногвардійського і Октябрського районів та Войківської і Гвардійської - Первомайського району.

7. Красноперекопський район /центр - смт Красноперекопськ/ в складі селищ міського типу Красноперекопськ і Первомайське, сільрад Красноперекопського району та Гришинської, Калінінської, Октябрської, Островської і Правдівської - Первомайського району, Руч'ївської - Роздольненського району.