Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/19

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


8. Ленінський район /центр - смт Леніне/ в складі селищ міського типу Багерове і Леніне, сільрад Ленінського і Приморського районів та Берегової і Владиславівської - Кіровського району.

9. Нижньогірський район /центр - смт Нижньогірський/ в складі селищ міського типу Кіровське, Нижньогірський, і Совєтський, сільрад Нижньогірського і Совєтського районів та Журавської, Токарівської і Яркополенської - Кіровського району.

10. Чорноморський район /центр - смт Чорноморське/ в складі селищ міського типу Роздольне і Чорноморське, сільрад Чорноморського і Роздольненського /за винятком Руч'ївської/ районів.

по Луганській області

1. Антрацитівський район /центр - м.Антрацит/ в складі селищ міського типу Великий Лог, Єсаулівка, Красний Кут, Мирне, Нагольно-Тарасівка, Нижній Нагольчик, Новоолександрівка, Новопавлівка, Пролетарський і Фащівка, сільрад Антрацитівського, Краснодонського, Краснолуцького /за винятком Іллірійської/, Ровеньківського і Свердловського районів.

2. Білокуракинський район /центр - смт Білокуракине/ в складі селищ міського типу Білокуракине і Білолуцьк, сільрад Білокуракинського і Білолуцького районів.

3. Лисичанський район /центр - м.Лисичанськ/ в складі селищ міського типу Білогорівка, Борівське, Вовчоярівка, Калинове, Комишуваха, Малорязанцеве, Миколаївка, Михайлівка, Нижнє, Петро-Голенищеве, Привільнянський, Селезнівка, Слов'яносербськ, Фащівка і Чорнухине, сільрад Лисичанського, Комунарського, Попаснянського і Фрунзенського районів.

4. Міловський район /центр - смт Мілове/ в складі селищ міського типу Біловодськ і Мілове, сільрад Міловського і Біловодського районів.