Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/20

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


5. Новопсковський район /центр - смт Новопсков/ в складі селищ міського типу Марківка і Новопсков, сільрад Новопсковського і Марківського районів.

6. Сватівський район /центр - м.Сватове/ в складі міста Сватове, селища міського типу Кабаннє, сільрад Сватівського і Кремінського районів.

7. Станично-Луганський район /центр - смт Станично-Луганське/ в складі селищ міського типу Георгіївка, Новосвітлівка, Петрівка, Сімейкине і Станично-Луганське, сільрад Станично-Луганського, Верхньотеплівського, Новосвітлівського і Олександрівського районів та Іллірійської - Краснолуцького району.

8. Старобільський район /центр - м.Старобільськ/ в складі селища міського типу Новоайдар, сільрад Старобільського і Новоайдарського районів.

9. Троїцький район /центр - смт Троїцьке/ в складі селищ міського типу Нижня Дуванка і Троїцьке, сільрад Троїцького і Нижньодуванського районів.

по Львівській області

1. Бродівський район /центр - м.Броди/ в складі міста Броди, селищ міського типу Лопатин, Олесько і Підкамінь, сільрад Бродівського і Лопатинського районів та Топорівської і Чанизької - Буського району, Гутищенської, Заболотцівської, Кутівської, Соколівської, Тур'янської і Ясенівської - Олеського району.

2. Городоцький район /центр - м.Городок/ в складі міст Городок, Комарне, Мостиська, Гудки і Судова Вишня, сільрад Городоцького, Мостиського і Рудківського районів.