Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/21

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


3. Дрогобицький район /центр - м.Дрогобич/ в складі селищ міського типу Дубляни, Медениця і Підбуж, сільрад Дрогобицького, Бориславського і Самбірського районів.

4. Жидачівський район /центр - м.Жидачів/ в складі міст Жидачів і Ходорів, селищ міського типу Гніздичів, Журавне, Нові Стрілища і Роздол, сільрад Жидачівського і Ходорівського районів та Берездовецької, Більченської, Гірської, Горішнянської, Держівської, Колодрубівської, Криницької, Крупської, Малехівської, Пісочненської, Розвадівської і Рудниківської - Миколаївського району.

5. Золочівський район /центр - м.Золочів/ в складі міста Перемишляни, селищ міського типу Глиняни і Поморяни, сільрад Золочівського, Глинянського і Перемишлянського районів та Білокамінської, Колтівської, Опаківської, Розважівської і Сасівської - Олеського району.

6. Кам'янсько-Бузький район /центр - м.Кам'янка-Бузька/ в складі міст Буськ і Кам'янка-Бузька, селищ міського типу Красне, Куликів і Новий Яричів, сільрад Кам'янсько-Бузького /за винятком Незнанівської/, Буського /за винятком Топорівської і Чанизької/ і Нестеровського районів та Банюнинської, Великоколоднянської, Великосілківської, Вирівської, Дідилівської, Жовтанецької, Ременівської і Старояричівської - Новояричівського району.

7. Пустомитівський район /центр - смт Пустомити/ в складі міста Бібрка, селищ міського типу Пустомити і Щирець, сільрад Пустомитівського і Бібркського районів та Борщовицької, Верхньобілківської, Винничківської, Гаївської, Лисиничівської, Миклашівської, Підберезецької, Сороко-Львівської, Чижиківської, Чишківської, Чорноушовицької і Ямпільської - Новояричівського району, Великогорожанківської, Верхньодорожненської, Гонятичівської, Димівської, Новосілко-Опарської і Стільської - Миколаївського району.