Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/22

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


8. Стрийський район /центр - м.Стрий/ в складі міста Сколе, селищ міського типу Верхнє Синьовидне, Дашава і Славське, сільрад Стрийського і Сколівського районів.

9. Сокальський район /центр - м.Сокаль/ в складі міст Белз, Великі Мости, Радехів, Сокаль і Угнів, сільрад Сокальського, Забузького і Радехівського районів та Незнанівської - Кам'янсько-Бузького району.

10. Старосамбірський район /центр - м.Старий Самбір/ в складі міст Добромиль, Старий Самбір, Турка і Хирів, селищ міського типу Нижанковичі і Стара Сіль, сільрад Старосамбірського, Добромильського і Турківського районів.

11. Яворівський район /центр - м.Яворів/ в складі міст Рава-Руська і Яворів, селищ міського типу Івана Франка, Краковець, Магерів і Немирів, сільрад Яворівського, Івано-Франківського і Рава-Руського районів.

по Миколаївській області

1. Баштанський район /центр - с.Баштанка/ в складі селища міського типу Березнегувате, сільрад Баштанського і Березнегуватського районів.

2. Братський район /центр - смт Братське/ в складі селища міського типу Братське, сільрад Братського і Арбузинського районів.

3. Вознесенський район /центр - м.Вознесенськ/ в складі селища міського типу Веселинове, сільрад Вознесенського району та Катеринівської, Миколаївської, Новосвітлівської, Петрівської, Покровської і Ставківської - Веселинівського району.