Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/23

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


4. Доманівський район /центр - смт Доманівка/ в складі селища міського типу Доманівка, сільрад Доманівського району та Колосівської, Кудрявцівської, Мостівської, Подільської, Порічанської і Яснопільської - Веселинівського району.

5. Миколаївський район /центр - м.Миколаїв/ в складі міста Очаків, селища міського типу Велика Корениха, сільрад Варварівського, Очаківського і Тилігуло-Березанського районів та Кубряцької і Широколанівської - Веселинівського району.

6. Новобузький район /центр - м.Новий Буг/ в складі міста Новий Буг, сільрад Новобузького і Казанківського районів та Возсіятської - Єланецького району.

7. Новоодеський район /центр - смт Нова Одеса/ в складі селищ міського типу Нова Одеса і Тернівка, сільрад Новоодеського і Єланецького /за винятком Возсіятської/ районів та Баловненської і Пересадівської - Жовтневого району.

8. Первомайський район /центр - м.Первомайськ/ в складі сільрад Первомайського, Великоврадіївського і Кривоозерського районів.

9. Снігурівський район /центр - м.Снігурівка/ в складі міста Снігурівка, селища міського тину Воскресенське, сільрад Снігурівського і Жовтневого /за винятком Баловненської і Пересадівської/ районів.

по Одеській області

1. Ананьївський район /центр - м.Ананьїв/ в складі міста Ананьїв, сільрад Ананьївського району та Качурівської і Петрівської - Котовського району, Мар'янівської, Миколаївської, Новоандріївської, Олександрівської, Осинівської, Старомаяківської, Червонокутської і Ширяївської - Ширяївського району.