Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/24

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


2. Балтський район /центр - м.Балта/ в складі селищ міського типу Кодима і Слобідка, сільрад Балтського і Кодимського районів та Піщанської, Плосківської, Пужайківської і Шляхівської - Савранського району.

3. Березівський район /центр - м.Березівка/ в складі міста Березівка, сільрад Березівського і Миколаївського /за винятком Кахівської і Настасіївської/ районів та Жовтневої, Катерино-Платонівської і Новоєлизаветівської - Цебриківського району, Шабельницької - Ширяївського району.

4. Білгород-Дністровський район /центр - м.Білгород-Дністровський/ в складі сільрад Білгород-Дністровського і Старокозацького районів та Миколаївсько-Новоросійської, Надеждинської, Успенівської і Ярославської - Саратського району.

5. Біляївський район /центр - смт Біляївка/ в складі селищ міського типу Біляївка і Великодолинське, сільрад Біляївського, Одеського /за винятком Григоріївської, Красносільської і Фонтанської/ і Овідіопольського районів.

6. Болградський район /центр - м.Болград/ в складі міста Болград, сільрад Болградського /за винятком Каланчацької/, Новоіванівського /за винятком Острівнянської/ і Ренійського районів та Баннівської - Ізмаїльського району.

7. Ізмаїльський район /центр - м.Ізмаїл/ в складі селища міського типу Суворове, сільрад Ізмаїльського /за винятком Баннівської/ і Кілійського районів та Каланчацької - Болградського району, Острівнянської - Новоіванівського району.

8. Комінтернівський район /центр - с.Комінтернівське/ в складі селищ міського типу Іванівка і Петрівка, сільрад Комінтернівського і Іванівського /за винятком Баранівської