Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/25

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


і Більчанської/ районів та Григорівської, Красносільської і Фонтанської - Одеського району.

9. Котовський район /центр - м.Котовськ/ в складі селища міського типу Красні Окни, сільрад Котовського /за винятком Качурівської і Петрівської/ і Красноокнянського районів та Карабанівської і Мар'янівської - Фрунзівського району.

10. Любашівський район /центр - смт Любашівка/ в складі селищ міського типу Любашівка і Саврань, сільрад Любашівського району, та Кахівської і Настасіївської - Миколаївського району, Бакшанської, Вільшанської, Кам'янської, Концебівської, Неділківської і Полянецької - Савранського району.

11. Роздільнянський район /центр - м. Роздільна/ в складі селищ міського типу Лиманське і Цебрикове, сільрад Роздільнянського району та Гребениківської, Мигаївської, Новоселівської і Слов'яно-Сербської - Великомихайлівського району, Баранівської і Більчанської - Іванівського району, Петрівської, Чапаєвської і Червонознам'янської - Цебриківського району.

12. Тарутинський район /центр - смт Тарутине/ в склад і селищ міського типу Березине, Бородіно, Серпневе і Тарутине, сільрад Тарутинського і Бородінського районів та Вознесенської, Деленської, Мирнопільської і Теплицької - Арцизького району, Світлодолинської - Саратського району.

13. Татарбунарський район /центр - смт Татарбунари/ в складі селищ міського типу Сарата і Татарбунари, сільрад Татарбунарського району та Виноградівської, Кам'янської, Павлівської і Холмської - Арцизького району, Ди-