Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/26

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


візійської, Зорянської, Колісненської, Новоросійської, Новоселівської, Плахтіївської і Сергіївської - Саратського району.

14. Фрунзівський район /центр - с.Фрунзівка/ в складі селища міського типу Велика Михайлівка, сільрад Фрунзівського району /за винятком Карабанівської і Мар'янівської/ та Великокомарівської, Великоплосківської, Комарівської, Новоборисівської, Полезненської і Тростянецької - Великомихайлівського району, Кіровської, Ленінської, Миколаївської і Орджонікідзенської - Цебриківського району, Бранкованівської, Макарівської, Малігонівської і Саханської - Ширяївського району.

по Полтавській області

1. Гадяцький район /центр - м.Гадяч/ в складі міста Гадяч, сільрад Галицького району.

2. Глобинський район /центр - смт Глобине/ В складі селищ міського типу Глобине і Градизьк, сільрад Глобинського, Градизького /за винятком Недогарківської/ і Великокринківського районів.

3. Диканський район /центр - смт Диканька/ в складі селища міського типу Диканька, сільрад Диканського, Гоголівського /за винятком Великобузівської, Сагайдацької, Федунської і Яреськівської/, Котелевського /за винятком Деревківської, Котелевської і Михайлівської Першої/ районів.

4. Зіньківський район /центр - м.Зіньків/ в складі міста Зіньків, селища міського типу Опішня, сільрад Зіньківського і Опішнянського районів та Деревківської, Котелевської і Михайлівської Першої - Котелевського району.