Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/27

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


5. Карлівський район /центр - м.Карлівка/ в складі селищ міського типу Артемівка і Чутове, сільрад Канівського, Машівського і Чутівського районів то Коновалівської, Малонехворощанської, Михайлівської, Павлівської і Рясківської - Нехворощанського району.

6. Кобеляцький район /центр - м.Кобеляки/ в складі міста Кобеляки, сільрад Кобеляцького і Кишеньківського районів та Бреусівської і Лутовинівської - Козельщинського району, Канавської, Лівенської, Маячківської, Нехворощанської і Соколово-Балківської - Нехворощанського району.

7. Кременчуцький район /центр - м.Кременчук/ в складі селищ міського типу Велика Кохнівка і Козельщииа, сільрад Кременчуцького і Козельщинського /за винятком Бреусівської і Лутовинівської/ районів та Недогарківської - Градизького району.

8. Лохвицький район /центр - м.Лохвиця/ в складі міста Лохвиця, селища міського типу Червонозаводське, сільрад Лохвицького, Сенчанського і Чорнухинського районів.

9. Лубенський район /центр - м.Лубни/ в складі сільрад Лубенського, Лазірківського і Оржицького районів.

10. Миргородський район /центр - м.Миргород/ в складі селищ міського типу Гоголеве, Комишня і Ромодан, сільрад Миргородського і Комишнянського районів та Мар'янської, Матяшівської і Устивицької - Великобагачанського району.

11. Пирятинський район /центр - м.Пирятин/ в складі міста Пирятин, сільрад Пирятинського і Гребінківського районів.