Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/28

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


12. Полтавський район /центр - м.Полтава/ в складі селища міського типу Нові Санжари, сільрад Полтавського і Новосанжарського /за винятком Великокобелячківської, Горобцівської і Стовбино-Долинської/ районів.

13. Решетилівський район /центр - смт Решетилівка/ в складі селищ міського типу Велика Багачка і Решетилівка, сільрад Решетилівського і Великобагачанського /за винятком Мар'янської, Матяшівської і Устивицької/ районів та Великобузівської, Сагайдацької, Федунської і Яреськівської - Гоголівського району, Великокобелячківської, Горобцівської і Стовбино-Долинської - Новосанжарського району.

14. Хорольський район /центр - м.Хорол/ в складі міста Хорол, селища міського типу Семенівка, сільрад Хорольского, Оболонського і Семенівського районів.

по Ровенській області

1. Березнівський район /центр - смт Березне/ в складі міста Костопіль, селищ міського типу Березне, Моквин і Соснове, сільрад Березнівського, Костопільського /за винятком Криничківської і Милятинської/ і Соснівського районів.

2. Гощанський район /центр - смт Гоща/ в складі міст Корець і Острог, селища міського типу Гоща, сільрад Гощанського, Корецького і Острозького районів та Криничківської і Милятинської - Костопільського району.

3. Дубнівський район /центр - м.Дубно/ в складі міст Дубно і Червоноармійськ, сільрад Дубнівського і Червоноармійського районів та Майданської - Здолбунівського району.