Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/29

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


4. Дубровицький район /центр - м.Дубровиця/ в складі міста Дубровиця, селищ міського типу Володимирець, Зарічне і Рафалівка, сільрад Дубровицького, Володимирецького і Зарічнянського районів.

5. Млинівський район /центр - смт Млинів/ в складі селищ міського типу Демидівка і Млинів, сільрад Млинівського і Демидівського районів.

6. Ровенський район /центр - м.Ровно/- в складі міста Здолбунів, селищ міського типу Клевань, Мізоч і Оржів, сільрад Ровенського, Здолбунівського /за винятком Майданської/ і Клеванського районів.

7. Сарненський район /центр - м.Сарни/ в складі міста Сарни, селищ міського типу Клесів, Рокитне, Степань і Томашгород, сільрад Сарненського, Рокитнівського і Степанського районів.

по Сумській області

1. Ахтирський район /центр - м.Ахтирка/ в складі міста Ахтирка, селищ міського типу Велика Писарівка, Кириківка і Чупахівка, сільрад Ахтирського, Великописарівсського і Тростянецького районів.

2. Білопільський район /центр - м.Білопілля/ в складі селищ міського типу Жовтневе, Терки і Улянівка, сільрад Білопільського і Улянівського районів.

3. Буринський район /центр - смт Буринь/ в складі селищ міського типу Буринь, сільрад Буринського /за винятком Духанівської/ і Путивльського районів.