Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/30

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


4. Глухівський район /центр - м.Глухів/ в складі міста Глухів, селища міського типу Шалигине, сільрад Глухівського /за винятком Землянківської/ і Червоного районів.

5. Конотопський район /центр - м.Конотоп/ в складі селища міського типу Дубов'язівка, сільрад Конотопського району та Духанівської - Буринського району.

6. Кролевецький район /центр - м.Кролевець/ в складі міста Кролевець, селища міського типу Вороніж, сільрад Кролевецького і Шосткинського районів та Землянківської - Глухівського району.

7. Лебединський район /центр - м.Лебедин/ в складі міста Лебедин, сільрад Лебединського району та Беївської, Капустинської, Колядинецької, Поділківської, Саївської, Сватківської і Синівської - Липоводолинського району, Вільшанської, Деркачівської, Зеленківської і Козельненської - Недригайлівського району.

8. Роменський район /центр - м.Ромни/ в складі селищ міського типу Липова Долина, Недригайлів і Талалаївка, сільрад Роменського і Талалаївського районів та Байрацької, Берестівської, Кимличківської, Московської, Панасівської, Русанівської, Семенівської і Яснопільщинської - Липоводолинського району, Гринівської, Засульської, Іваницької, Коровинської, Курманівської, Рубанської, Сакуниської, Томашівської, Хоружівської і Червонослобідської - Недригайлівського району.

9. Середино-Будський район /центр - смт Середина-Буда/ в складі селищ міського типу Зноб-Новгородське, Середина-Буда і Ямпіль, сільрад Середино-Будського, Зноб-Новгородського і Ямпільського районів.