Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/31

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


10. Сумський район /центр - м.Суми/ в складі селищ міського типу Краснопілля, Низи і Угроїди, сільрад Сумського, Краснопільського і Хотінського районів.

по Тернопільській області

1. Бережанський район /центр - м.Бережани/ в складі міст Бережани і Підгайці, селища міського типу Козова, сільрад Бережанського, Козівського і Підгаєцького районів.

2. Борщівський район /центр - м.Борщів/ в складі міст Борщів і Заліщики, селищ міського типу Мельниця-Подільська, Скала-Подільська і Товсте, сільрад Борщівського, Заліщицького, Мельнице-Подільського і Товстенського районів.

3. Бучацький район /центр - м.Бучач/ в складі міст Бучач і Монастириська, сільрад Бучацького, Золотопотіцького і Монастириського районів.

4. Збаразький район /центр - м.Збараж/ в складі міста Збараж, селищ міського типу Вишнівець і Ланівці, сільрад Збаразького, Вишнівецького і Лановецького районів.

5. Зборівський район /центр - м.Зборів/ в складі міста Зборів, селища міського типу Заложці, сільрад Зборівського, Великоглибочецького і Заложцівського районів.

6. Кременецький район /центр - м.Кременець/ в складі міста Кременець, селищ міського типу Почаїв і Шумське, сільрад Кременецького, Великодедеркальського, Почаївського і Шумського районів.

7. Підволочиський район /центр - смт Підволочиськ/ в складі міста Скалат, селищ міського типу Гримайлів і Підволочиськ, сільрад Підволочиського, Великобірківського і Скалатського районів.