Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/32

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


8. Теребовлянський район /центр - м.Теребовля/ в складі міста Теребовля, селищ міського типу Козлів і Микулинці, сільрад Теребовлянського, Золотниківського, Козлівського і Микулинецького районів.

9. Чортківський район /центр - м.Чортків/ в складі міст Копичинці і Чортків, селищ міського типу Гусятин і Хоростків, сільрад Чортківського, Гусятинського і Копичинського районів.

по Харківській області

1. Балаклійський район /центр - м.Балаклія/ в складі селищ міського типу Андріївка і Савинці, сільрад Балаклійського району та Бугаївської і Олександрівської - Ізюмського району, Михайлівської і Одрадівської - Олексіївського району, Бунаківської, Дмитрівської, Лозовеньківської, Павлівської, Петрівської і Протопопівської - Петрівського району, Безм'ятежненської - Шевченківського району.

2. Богодухівський район /центр - м.Богодухів/ в складі селищ міського типу Гути, Костянтинівка, Краснокутськ і Шарівка, сільрад Богодухівського і Краснокутського районів та Великорогозянської, Лютівської і Пісарівської - Золочівського району.

3. Валківський район /центр - м.Валки/ в складі міста Валки, селищ міського типу Коломак, Манченки, Нова Водолага і Старий Мерчик, сільрад Валківського і Нововодолазького /за винятком Мелихівської і Охоченської/ районів та Миколо-Комишуватської - Красноградського району.