Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/33

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


4. Великобурлуцький район /центр - с.Великий Бурлук/ в складі селища міського типу Приколотне, сільрад Великобурлуцького району та Кам'янської, Колодязненської, Петро-Іванівської і Рідкодубівської - Дворічанського району, Середньобурлуцької - Печенізького району.

5. Вовчанський район /центр - м.Вовчанськ/ в складі селища міського типу Білий Колодязь, сільрад Вовчанського і Старосалтівського /за винятком Веселівської і Русько-Тишківської/ районів.

6. Дергачівський район /центр - смт Дергачі/ в складі селищ міського типу Бабаї, Безлюдівка, Березівка, Вільшани, Гаврилівка, Дергачі, Золочів, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Пересічна, Пісочин, Рогань, Слатине і Утківка, сільрад Дергачівського, Золочівського, /за винятком Великорогозянської, Лютівської і Писарівської/ і Харківського районів та Веселівської і Русько-Тишківської - Старосалтівського району.

7. Зміївський район /центр - м.Зміїв/ в складі селищ міського типу Бірки, Зідьки, Лиман і Первомайський, сільрад Зміївського району та Мелихівської і Охоченської - Новводолазького району, Берецької, Верхнебишкинської, Єфремівської, Киселівської і Олексіївськоі - Олексіївськсого району.

8. Ізюмський район /центр - м. Ізюм/ в складі сільрад Ізюмського /за винятком Бугаївської і Олександрівської/, Барвінківського /за винятком Гаврилівської, Пригожанської і Семенівської/ і Борівського /за винятком Біленської і Богуславської/ районів та Великокомишуваської, Грушуваської і Новомиколаівської - Петрівського району.