Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/34

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


9. Красноградський район /центр - м.Красноград/ в складі сільрад Красноградського /за винятком Миколо-Комишуватської/ і Зачепилівського районів та Власівської, Крутоярівської і Парасковіївської - Кегичівського району.

10. Куп'янський район /центр - м.Куп'янськ/ в складі селища міського типу Дворічна, сільрад Куп'янського району та Віленської і Богуславської - Борівського району, Вільшанської, Граківської, Жовтневої, Кутьківської, Миколаївської, Пісківської, Тавільжанської і Токарівської - Дворічанського району, Березівської, Волосько-Балаклійської, Новомиколаївської, Старовірівської і Федорівської - Шевченківського району.

11. Лозівський район /центр - м.Лозова/ в складі селищ міського типу Близнюки і Орілька, сільрад Лозівського і Близнюківського районів та Гаврилівської, Пригожанської і Семенівської - Барвінківського району, Мечебилівської і Надеждівської - Петрівського району.

12. Сахновщинський район /центр - смт Сахновщииа/ в складі селищ міського типу Кегичівка, Сахновщина і Чапаєве, сільрад Сахновщинського і Кегичівського /за винятком Власівської, Крутоярівської і Парасковіївської/ районів та Веерхньоорільської, Дмитрівської, Закутнівської, Ржавчицької, Роздольської і Суданської - Олексіївського району.

13. Чугуївський район /центр - м.Чугуїв/ в складі селищ міського типу Введенка, Малинівка, Новопокровка, Печеніги і Шевченкове, сільрад Чугуївського і Печенізького /за винятком Середньобурлуцької/ районів та Аркадівської, Богодарівської, Гетьманівської і Олександрівської - Шевченківського району.