Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/35

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


по Херсонській області

1. Бериславський район/центр - м.Борислав/ в складі міста Берислав, селищ міського типу Калінінське і Козацьке, сільрад Бериславського району та Іщенської, Новогреднівської і Чкаловської - Великоолександрівського району.

2. Білозерський район /центр - смт Білозерка/ в складі селища міського типу Білозерка, сільрад Білозерського і Херсонського районів.

3. Великолепетиський район /центр - смт Велика Лепетиха/ в складі селища міського типу Велика Лепетиха, сільрад Великолепетиського і Верхньорогачицького районів та Заводівської, Князе-Григорівської, Козаче-Лагерської, Ольгинської і Червоноблагодатненської - Горностаївського району.

4. Великоолександрівський район /центр - смт Велика Олександрівка/ в складі селищ міського типу Велика Олександрівка, Високопілля і Нововоронцовка, сільрад Великоолександрівського /за винятком Іщенської, Новогреднівської і Чкаловської/, Високопільського і Нововоронцовського районів.

5. Генічеський район /центр - м.Генічеськ/ в складі селищ міського типу Новоолексіївка, Новотроїцьке, Партизани і Сиваське, сільрад Генічеського і Сиваського районів та Олександрівської - Новотроїцького району.

6. Голопристанський район /центр - м.Гола Пристань/ в складі міста Гола Пристань, сільрад Голопристанського і Цюрупинського районів та Добропільської - Скадовського району.

7. Каховський район /центр - м.Каховка/ в складі міста Каховка, селищ міського типу Горностаївка, Дніпряни і Нова Маячка, сільрад Каховського району та Каїрської і Костянтинівської - Горностаївського району.