Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/36

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


8. Нижньосірогозький район /центр - смт Нижні Сірогози/ в складі селищ міського типу Іванівка і Нижні Сірогози, сільрад Нижньосірогозького і Іванівського районів та Великоблаговіщенської - Горностаївського району.

9. Скадовський район /центр - м.Скадовськ/ в складі міста Скадовськ, сільрад Скадовського /за винятком Добропільської/ і Каланчацького /за винятком Макарівської/ районів та Балтазарівської - Чаплинського району.

10. Чаплинський район /центр - смт Чаплинка/ в складі селищ міського типу Асканія-Нова і Чаплинка, сільрад Чаплинського/ за винятком Балтазарівської/ і Новотроїцького /за винятком Олександрівської/ районів та Макарівської - Каланчацького району.

по Хмельницькій області

1. Волочиський район /центр - смт Волочиськ/ в складі селищ міського типу Базалія, Волочиськ і Теофіполь, сільрад Волочиського і Мануїльського /за винятком Поляхівської і Чогузівської/ районів та Бокиївської, Великобубнівської, Личівської, Чабанівської і Шмирківської - Чорноострівського району.

2. Городоцький район /центр - м.Городок/ в складі міста Городок, селища міського типу Сатанів, Смотрич і Чемерівці, сільрад Городоцького району та Великокарабчіївської, Великояромірської, Вишнівчицької, Купинської, Рудської, Сирватинецької, Скипченської, Слобідсько-Смотрицької, Старогутянської, Старопісочнянської, Тинянської і Чорнянської - Смотрицького району, Вівсянської, Вільховецької, Гусятинської, Івахновецької, Кугаєвецької, Кутковецької, Свіршковецької,