Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/37

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


Хропотівської, Шидловецької і Юрковецької - Чемеровецького району, Гвардійської, Гелетинецької, Доброгорщанської і Жучковецької - Чорноострівського району.

3. Дунаєвецький район /центр - м.Дунаївці/ в складі селища міського типу Нова Ушиця, сільрад Дунаєвецького і Новоущицького районів та Балинської і Чечельницької - Смотрицького району, Лошковецької і Томашівської Другої - Ярмолинецького району.

4. Ізяславський район /центр - м.Ізяслав/ в складі міста Ізяслав, селищ міського типу Білогір'я і Ямпіль, сільрад Ізяславського і Білогірського районів та Великопузирківської, Новосільської, Сахновецької, Тернавської і Христівської - Антонінського району, Поляхівської і Човгузівської - Мануїльського району.

5. Кам'янець-Подільський район /центр - м.Кам'янець-Подільський/ в складі сільрад Кам'янець-Подільського району та Більської, Залучанської, Нігинської і Циківської - Смотрицького району, Гуківської, Зарічанської, Кормильчанської, Красноставської, Летавської, Орининської, Підпилип'янської, Приворотської, Пукляківської і Сокиринецької - Чемеровецького району.

6. Красилівський район /центр - смт Красилів/ в складі селищ міського типу Антоніни, Красилів і Чорний Острів, сільрад Красилівського району та Васьківчицької, Великомедведівської, Великосалиської, Корчівської, Кременчуківської, Криворудської, Ледянської, Орлинецької, Севрюківської, Терешківської і Якимовецької - Антонінського району, Климашівської, Лісовогриновецької, Малашовецької, Малиницької, Немичинецької, Олешинської, Пашковецької, Печеськівської, Стуфчинецької і Шаровечківської - Ружичнянського району, Антонівської, Бережанської, Водичківської, Захаровецької, Миколаїв-