Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/38

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


ської, Осташківської, Ставчинецької, Черепівківської і Юхимовецької - Чорноострівського району, Лезнівської - Хмельницької міськради.

7. Летичівський район /центр - смт Летичів/ в складі селищ міського типу Вовковинці, Деражня, Летичів, Меджибіж і Стара Синява, сільрад Летичівського і Деражнянського районів та Женишковецької - Віньковецького району, Бахматовецької, Гнатовецької, Давидковецької, Масовецької, Пархомовецької, Пироговецької і Терещовецької - Ружичнянського району, Адампільської, Заставецької, Іванковецької, Ілятківської, Лисанівської, Новосинявської, Паплинецької, Пилявківської, Пилявської, Сьомаківської, Уласово-Русанівської і Шпичинецької - Старосинявського району.

8. Старокостянтинівський район /центр - м.Старокостянтинів/ в складі міста Старокостянтинів, селища міського типу Гриців, сільрад Старокостянтинівського і Грицівського /за винятком Мокіївської/ районів та Бражинецької, Кустовецької, Новолабунської і Онацьковецької - Полонського району, Бабинської, Івківської, Мшанецької, Ожарівської, Пасічнянської, Харковецької і Цимбалівської - Старосинявського району.

9. Шепетівський район /центр - м.Шепетівка/ в складі міста Шепетівка, сільрад Шепетівського і Славутського районів та Мокіївської - Грицівського району, Буртинської, Великоберезнянської, Великокаленицької, Великоновоселицької, Котелянської, Котюржинецької і Роговичівської - Полонського району.

10. Ярмолинецький район /центр - смт Ярмолинці/ в складі селищ міського типу Віньківці і Ярмолинці, сільрад Ярмолинецького /за винятком Лошковецької і Томашівської Другої/ і Віньковецького /за винятком Женишковецької/ районів і