Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/39

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


Андрійковецької, Баламутівської, Вербецької, Загонецької, Книжковецької, Копистинської, Маниковецької, Михайлівської, Михалковецької, Пасічнянської, Ружичанської і Ружичнянської - Ружичнянського району, Райковецької - Чорноострівського району.

по Черкаській області

1. Драбівський район /центр - с.Драбів/ в складі селища міського типу Шрамківка, сільрад Драбівського і Гельмязівського районів та Великохутірської і Скориківської - Золотоніського району.

2. Жашківський район /центр - м.Жашків/ в складі міста Жашків, сільрад Жашківського і Маньківського /за винятком Косенівської/ районів.

3. Звенигородський район /центр - м.Звенигородка/ в складі міста Звенигородка, селища міського типу Єрки, сільрад Звенигородського і Лисянського районів та Вербівської і Вільшанської - Городищенського району.

4. Золотоніський район /центр - м.Золотоноша/ в складі сільрад Золотоніського /за винятком Великохутірської і Скориківської/ і Чорнобаївського районів.

5. Корсунь-Шевченківський район /центр - м.Корсунь-Шевченківський/ в складі міст Канів і Корсунь-Шевченківський, селища міського типу Стеблів, сільрад Корсунь-Шевченківського і Канівського районві та Валявської, Дирдинської, Журавської, Мліївської, Петриківської, Петропавлівської і Старосільської - Городищенського району, Байбузівської, Білозірської, Будищенської, Кумейківської, Мошнівської, Софіївської і Тубільцівської - Черкаського району.