Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/40

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


6. Смілянський район /центр - м.Сміла/ в складі міста Кам'янка, сільрад Смілянського /за винятком Білозірської, Голов'ятинської, Дубіївської, Плескачівської і Хацьківської/ і Кам'янського /за винятком Лубенецької/ районів та Будо-Орловецької, Калинівської, Ксаверівської, Орловецької і Хлистунівської - Городищенського району.

7. Уманський район /центр - м.Умань/ в складі міста Тальне, сільрад Уманського і Тальнівського районів та Косенівської - Маньківського району.

8. Христинівський район /центр - м.Христинівка/ в складі міста Христинівка, селищ міського типу Верхнячка і Монастирище та сільрад Христинівського і Монастирищенського районів.

9. Чигиринський район /центр - м.Чигирин/ в складі містам Чигирин, сільрад Чигиринського району та Лубенецьої - Кам'янського району, Білозірської, Голов'ятинської, Дубіївської, Плескачівської і Хацьківської - Смілянського району, Вергунівської, Дахнівської, Думанецької, Леськівської, Русько-Полянської, Сагунівської, Свидівоцької, Степанківської, Худяківської і Червонослобідської - Черкаського району.

10. Шполянський район /центр - м.Шпола/ в складі міста Шпола, сільрад Шполянського і Катеринопільського районів та Воронівської, В'язівської, Зеленодібрівської і Товстівської - Городищенського району.

по Чернівецькій області

1. Вижницький район /центр - м.Вижниця/ в складі міста Вижниця, селища міського типу Путила, сільрад Вижницького і Путильського районів.