Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/41

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


2. Глибоцький район /центр - смт Глибока/ в складі міста Герца, селища міського типу Глибока, сільрад Глибоцького, Герцаївського і Чернівецького /за винятком Кам'янської, Михальчанської і Стрілецько-Кутської/ районів.

3. Кельменецький район /центр - смт Кельменці/ в складі селищ міського типу Кельменці і Сокиряни, сільрад Кельменецького і Сокирянського районів.

4. Кіцманський район /центр - м.Кіцмань/ в складі міст Заставна, Кіцмань і Садгора, селищ міського типу Кострижівка і Ленківці, сільрад Кіцманського і Заставнівського районів та Стрілецько-Кутської - Чернівецького району, Васловівської, Горішньошеровецької і Шубранецької - Садгірського району.

5. Новоселицький район /центр - м.Новоселиця/ в складі міст Новоселиця і Хотин, сільрад Новоселицького, Садгірського /за винятком Васловівської, Горішньошеровецької і Шубранецької/ і Хотинського районів.

6. Сторожинецький район /центр - м.Сторожинець/ складі міст Вашківці і Сторожинець, сільрад Сторожинецького і Вашковецького районів та Кам'янської і Михальчанської - Чернівецького району.

по Чернігівській області

1. Бахмацький район /центр - м.Бахмач/ в складі селищ міського типу Батурин, Борзна і Короп, сільрад Бахмацького /за винятком Мартинівської/ і Борзнянського /за винятком Степанівської/ районів та Атюшівської, Вільненської, Жовтневої, Карильської, Краснопільської, Краснянської, Пролетарської, Райгородоцької і Риботинської - Коропського району.