Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/42

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


2. Бобровицький район /центр - м.Бобровиця/ в складі міста Бобровиця, сільрад Бобровицького району та Ганнівської, Калинівської, Макіївської, Рівчак-Степанівської, Сальненської, Софіївської і Терешківської - Лосинівського району, Погребівської - Малодівицького району, Степовохутірської - Носівського району.

3. Ічнянський район /центр - м.Ічня/ в складі міста Ічня, селищ міського типу Дмитрівка і Парафіївка, сільрад Ічнянського і Дмитрівського районів та Мартинівської - Бахмацького району, Бакаївської, Дорогинської і Монастирищенської - Лосинівського району, Будянської і Сезьківської - Малодівицького району.

4. Козелецький район /центр - смт Козелець/ в складі міста Остер, селища міського типу Козелець, сільрад Козелецького і Остерського районів та Держанівської і Козарівської - Носівського району.

5. Менський район /центр - смт Мена/ в складі селищ міського типу Мена і Сосниця, сільрад Менського і Сосницького /за винятком Рейментарівської, Савинківської і Сядринської/ районів та Конятинської, Нехаївської і Шабалинівської - Коропського району, Вербівської і Хлоп'яницької - Понорницького району.

6. Ніжинський район /центр - м.Ніжин/ в складі міста Носівка, селища міського типу Лосинівка, сільрад Ніжинського району та Степанівської - Борзнянського району, Вересоцької, Дрімайлівської, Дроздівської, Кладьківської, Орлівської, Стодольської і Хибалівської - Куликівського району, Великодорізької, Вікторівської, Галицької, Гармащинської, Данинської і Шатурської - Лосинівського району, Лихачівської, Мринської, Плосківської, Селищенської і Червонопартизанської - Носівського району.