Сторінка:Указ ПВР УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР».djvu/43

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


7. Новгород-Сіверський район /центр - м.Новгород-Сіверський/ в складі міста Новгород-Сіверський, селища міського тилу Понорниця, сільрад Новгород-Сіверського району та Вишеньківської і Оболонської - Коропського району, Авдіївської, Березовогатської, Блистівської, Крисківської, Мезинської, Об'єднанської, Орлівської, Покощицької, Редичівської, Розльотівської і Свердловської - Понорницького району.

8. Прилуцький район /центр - м.Прилуки/ в складі селищ міського типу Варва, Дігтярі, Линовиця і Мала Дівиця, сільрад Прилуцького і Варвинського районів та Білорічицької, Великодівицької, Жовтневої, Знам'янської, Канівщинської, Лісовосорочинської, Нетяжинської, Обичівської, Першотравневої, Піддубівської, Рудівської і Товкачівської - Малодівицького району.

9. Ріпкинський район /центр - смт Ріпки/ в складі селищ міського типу Любеч і Ріпки, сільрад Ріпкинського і Любецького районів та Великолиственської, Вихвостівської, Ільмівської, Моложавської і Тупичівської - Городнянського району, Івашківської - Чернігівського району.

10. Семенівський район /центр - м.Семенівка/ в складі міста Семенівка, селища міського типу Холми, сільрад Семенівського району та Жуклянської, Камківської, Козилівської, Олешнянської, Радомської, Рибинської і Чорнорізької -Понорницького району, Рейментарівської, Савинківської і Сядринської - Сосницького району, Лупасівської і Охрамієвицької - Щорського району.

11. Чернігівський район /центр - м.Чернігів/ в складі селищ міського типу Березна, Куликівка, Михайло-Коцюбинське і Седнів, сільрад Чернігівського /за винятком Івашківської/ і Михайло-Коцюбинського районів та Бакланово-Муравейської, Вершино-Муравейської, Виблівської, Горбівської, Грабівської,