іти до ґубернатора. В прийомній була маса поміщиків, що поприїздили з своїх маєтків просити у ґубернатора то воєнної сили, то зброї для оборони від селян: настрій був страшенно трівожний. Ґубернатор, стаючи з правителем канцелярії, заявив нам, що він не може дозволити видання, які будуть проповідувати федеративний устрій Росії, чотирочленну формулу виборів і т. ин., бо це карається такими і такими статтями уголовних (карних) законів. Ми пробували опонувати, але він погірдливо вклонився на знак того, що авдієнція скінчилася, і ми мусіли піти.
Треба сказати, що ми найняли вже досить велике помешкання в домі ч. 10 на Михайловській вул. поближче до друкарні Борисова, в якій малося друкувати ґазету. Зібра-
Славінський М., Сластьон О., Смуток П. (Стебницький), Степаненко В., Тимченко Е., Франко Ів., Чернявський М., Чикаленко Є., Шраг І., Ярошевський Б. та инчі.
Ціна „Громадському Слову“ на рік 4 карб., на ½ року 2 карб., на 3 місяці 1 карб., на 1 місяць 50 коп. з пересилкою. Закордон на рік 9 карб., на ½ року 4 р. 50 коп.
„Громадське Слово“ виходитиме щодня, окрім понеділків та після свят. Перші числа „Громадського Слова“ вийдуть у грудні (декабрі). Передплатники „Гр. Сл.“ на 1906 р. відбиратимуть ці числа, що вийдуть до 1-го січня, нічого не доплачуючи. Адреса редакції „Гр. Сл.“ у Київі, Михайловська вул. ч. 10.
Видає Євген Чикаленко. Редактор Федір Матушевський.
„Нове Життя“, літературно-науковий місячник, почне виходити з січня року 1906.
„Нове Життя“ міститиме твори красного письменства (поезії, оповідання, повісти, драматичні твори), наукові й публіцистичні статті, огляди політичного й громадського життя на Україні і по за межами її і т. ин.
„Нове Життя“ має тих самих співробітників, що й „Громад. Сл.“, виходитиме що місяця книжками по 10 аркушів друку. Ціна з пересилкою на рік 6 карб., за кордон 8 карб. 50 коп.; окремо книжка коштує 75 коп.
Адреса редакції Н. Ж. у Київі, Михайловська вул. ч. 10.
Видає Євген Чикаленко. Редактор Сергій Єфремов.
З друкарні С. А. Борисова Мал. Житомирська, 16.