Для індивідуального будівництва в нових межах міста передбачена територія для розселення 10-12% від усієї проектної кількості населення. Квартали для індивідуального будінництва виділені у всіх п'яти районах міста з розрахунком зручної їх впорядженості і комунального устаткування.
Вулична сіть м. Сталіно в основному побудована в двох напрямках, перпендикулярних один до одного з відхиленнями подовжних вулиць від меридіана на 12-30 градусів. Така побудова сіті визначена існуючими вулицями, формою будівельних площадок, на яких, за умовами залягання вугілля, можливе міське будівництво, і рельефом місцевості. Врахування цього рельєфу дає можливість уникнути в багатьох випадках небажаних ухилів і забезпечує перетинання мостами і греблями рр. Калміуса і Бахмутки в перпендикулярних до тальвегів напрямках. Заходи, зв'язані з влаштуванням каналізації, водопроводу, водозливів при прийнятій вуличній сіті, розв'язуються без всяких труднощів, забезпечують самопливну систему каналізації, без механічного підіймання рідин.
Розміри кварталів, що виникли в наслідок такої побудови вуличної сіті, дорівнюють від 4 до б га. Однак, при плануванні уникали таких великих кварталів, як незручних, і таких, що мало виправдовують себе при чотириповерховій периметральній комбінованій їх забудові. Поперечні профіля, найбільш поширені, прийняті в 25—30—40 метрів ширини. Бульварного типу магістралі мають в ширину 50—60—70 метрів. Для кварталів одноповерхової забудови прийнята ширина вулиць в 12,5 метра при загальній ширині між фасадами будинків в 25 метрів.
Загальна протяжність вуличної сіті складає 232,3 кілометра, Переважним типом покрить прийнятий асфальто-бетон, яким намічено покрити 40% довжини всіх проїздів. Забрукувати брущаткою передбачено 8% довжини всіх вулиць і звичайним камінням — 53% по довжині.
Норми вуличної сіті, що припадають на одного мешканця, які виникли в результаті планувального розв'язання, такі: площа забрукованої проїзної частини вулиць — 6,87 кв. м, площа тротуарів 4,25 кв. м., вуличних насаджень 2,57 кв. м. Всього вуличного простору — 12,96 кв, м., лінійна щільність 0,52 пог. м.
Зелені насадження. В умовах м. Сталіно наявність земельних територій, на яких можлива організація капітального будівництва, суворо обмежена підземними виробленнями і планувальнику тут довелося вирішувати дуже серйозне завдання при побудові системи зелених насаджень. 3 одного боку, треба, шоб були задоволені всі вимоги, що пред'являються зеленим насадженням з санітарно-гігієнічною, естетичною, господарською і спеціальними цілями, а, з другого боку, щоб мінімально освоювані були під зелені насадження придатні під капітальні спорудження землі.
Залежно від призначения, що надається зеленим насадженням в майбутньому житті міста і зумовлює як їх внутрішній зміст, так і методи їх здійснення в натурі, прийнята система зелених насаджень, розчленована на такі види:
Внутрішньоселітебні Бульвари і сквери
оі параи культури і відночнику по міусу і Бахмутці 535,30