Сторінка:Armia Ukrainska - Rozkaz Nr 82 Głównego Dowództwa Wojsk Ukraińskiej Republiki Ludowej - 701-007-001-299.pdf/10

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


3) З'ясовують обставини, при яких представляемий до підвищення старшина попав до ворожого полону, базуючись на документальних данних, а також поясненнях, виявляють поводження цих осіб в полоні з боку національно-державного й військового.

62. Гонорові Ради в своїй праці мусять керуватись цим положенням, статутами про нагороду орденами, наказами Головної Управи Військ У. Н. Р. під Ч. Ч. 41, 49 і 202 і Головної Команди Ч 014. При винесенню постанов Ради повинні приймати до уваги попередню службу, освіту, старшинство в ранзі, участь в походах, організаційну здібність, національно-державну певність, виховання, дисциплінованість, здатність до служби й т. и. розглядаючи кожного кандідата окремо й памятаючи, що вшанування до нагороди може виходити від прямого начальника й функції Ради обмежуються лише розглядом представлення згідно з арт. 61 цього положення.

63. Оскарження ухвал Гонорових Рад особами, персонально зацікавленими, розвязує Вища Гонорова Рада, постанови якої затверджуються по представленню Військового Міністра Головним Отаманом Військ У. Н. Р. і оголошуються в наказах Війську У. Н. Р.

64. Гонорові Ради подають свої висновки тому начальникові, який іх скликав, в письмовній формі.

В. о. Військового Міністра Генштабу

Генерал-поручик Галкин.

Начальник Персональної Управи Військового Міністерства

Полковник Удовиченко.

З орігиналом згідно:

Начальник похідної Канцелярії Військового Міністерства при Ставці Голов. Отамана

Підполковник Садовський.Додаток до III розділу Положення про підвищення в рангах старшин і козаків в порядкові військового часу.
ТАБЛИЦЯ
розрахунку термінів вислуги й умов, яким мусять відповідати старшини та козаки, підвищуємі в рангах в порядкові військового часу.