Сторінка:Bukovsky Soviet Archives sovter74 khr53-7.pdf/4

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено

підприємства, торгові фірми, комісійні та посередницькі бюро, імпортні фірми, пансіони, гаражі, кафе та ін.

є) За допомогою відповідних підрозділів 2-го Головного /розвідувального/ Управління МВС СРСР забезпечує нелегалів документами, необхідними для проживання і пересування за кордоном.

ж) Організовує надійний швидкий діючий зв'язок з нелегальними резидентурами і агентурними групами за нелегальними каналами, використовуючи для цього радіо, мікрофотографію, інші технічні засоби.

з) Забезпечує нелегальні резидентури і нелегальні групи необхідними матеріально-технічними засобами для здійснення диверсій і терористичних актів.

5. Нелегальним резидентурам і групам 12-го відділу у капіталістичних країнах забороняється підтримувати будь-який контакт з місцевими комуністичними організаціями, а також вербувати агентуру з числа комуністів.

6. Для здійснення диверсійних і терористичних актів, а також організації викрадення новітніх зразків озброєнь, військової техніки, 12-й відділ у необхідних випадках використовує агентурні можливості інших підрозділів 2 Головного /розвідувального/ Управління МВС СРСР і за погодженням з керівництвом Міністерства оборони СРСР можливості 2-го Головного управління Генштабу Радянської Армії, якщо агентура цих управлінь має підходи до об'єктів диверсій і терору і може прискорити або полегшити виконання завдань.

7. Вибір і вивчення військово-стратегічних об'єктів диверсій проводитися в контакті з 2-м Головним Управлінням Генштабу Радянської Армії.

8. У своїй роботі 12-ї відділ використовує інформаційні матеріали про військово-стратегічні об'єкти капіталістичних країн,